Ми вводимо нову для себе послугу — перевезення товарів для інтернет-магазинів від постачальників з Туреччини до складу в Києві.

Схема роботи наступна:

 1. Ми отримуємо по вашій заявці товар у постачальника — заводу, фабрики або оптового продавця.
 2. Організовуємо доставку місцевими службами до пункту, де ми комплектуємо і збираємо отримані замовлення.
 3. Перевозимо в Україну.
 4. Ви забираєте товар зі складу в Києві — чи залишаєте на відповідальне зберігання. В цьому випадку ми будемо самі доставляти його вашим покупцям по мірі продажу в Києві своїми кур’єрами або відправляти по Україні перевізниками.

Вартість перевезення залежить від ваги, обсягу і конкретного товарного сегмента. Ми приймаємо замовлення навіть у тих магазинів, які тільки починають роботу. Наприклад:

 • до 2 кг — 11$
 • від 2 кг до 10 кг — 5$ за 1кг
 • від 10 кг до 20 кг – 4,5$ за 1кг – від 20 кг і вище — 4$ за 1кг
 • Термін доставки зі Стамбула до Києва — 2-4 дні.

Якщо Вам потрібно отримати товар в іншому місті — не питання. Ми відправимо його яким-небудь з перевізниківце потребуватиме ще 1-2 робочих дні на доставку у Ваше місто і оплату послуг цього перевізника.

Якщо ви тільки починаєте працювати з постачальниками з Туреччини – це хороша можливість привезти пробну партію товару та оцінити попит покупаетелей. Якщо ж ви тільки придивляєтеся до цього ринку — ми можемо допомогти налагодити контакти з турецькими виробниками взуття — дитячого і дорослого; текстилю — постільної білизни, тканин; одягу; продуктів харчування — кави, меду, оливкової олії і багато чого іншого. Якщо у вас серйозні наміри і великі обсяги — телефонуйте, ми готові до серйозної розмови:)

 

Крім того, у разі необходмости ми можемо забезпечити і зворотню доставку з Києва в Стамбул. Наприклад:

 • до 3 кг — 11$
 • вище 3 кг — 4$ за 1кг
 • Термін доставки — 3-4 робочих дні.

Будемо раді відповісти на питання — пишіть, дзвоніть, чекаємо!