• Доставимо Ваше добро прямо з рук в руки - від магазину до покупця
    Доставимо Ваше добро прямо з рук в руки - від магазину до покупця

Добра Доставка — це сучасний сервіс
логістики для інтернет-торгівлі.
Ми відповідаємо за те, що б товар з Вашого магазину швидко та вчасно попадав покупцям прямо в руки!


Зберігайте товар на нашому складі — саме стільки, скільки Вам потрібно і жодним метром більше.
Відправляйте замовлення у доставку по Київу та передмістям нашими курьєрами.
Довірте нам відправлення по Україні. Замовляйте доставку з зарубіжжя.
Отримуйте виручку вчасно. Розвивайте свій бізнес.

Чому саме Добра Доставка?


Які саме переваги отримують інтернет-магазини, коли працюють через наш сервіс?

Складське зберігання

Сплачуйте лише за той об'єм складу, який Вам потрібен. Ваші замовлення відразу комплекуются і надходять в доставку – немає додаткових втрат часу на те, що б отримати товар у постачальника.

Власний call-center

Наразі Ви можете довірити прийом та обробку замовлень нам. Вам більше не потрібно наймати та навчати операторів або вирішувати технічні проблеми.

Перевезення товарів з закордону

Перевеземо товари для інтернет-магазину від постачальників з Туреччини до складу у Києві. Якщо Ви ще не працюєте з турецькими постачальниками - допоможемо з контактами.

Гнучкі пакети послуг

Для клієнтів з великим обсягом замовлень діють гнучки умови співпраці, що зведені у прості та прозорі пакетні пропозиції. Ви маєте можливість самі налаштувати свої тарифи!

Швидка доставка

Доставка сьогодні-на сьогодні чи сьогодні-на завтра, залежно від часу замовлення. Ми знаємо, що ваші клієнти нетерплячі і цінують доставку вчасно.

Вигідно

Робити доставку по нашим тарифам — дешевше, ніж наймати кур'єра собі в штат. І значно дешевше, ніж робити її самостійно — адже Ваш час коштує дорожче.

Зручно

У нас немає обмежень на кількість замовлень — працюємо навіть від однієї доставки. Неважливо, великий у вас бізнес або старт-ап — ви отримаєте однаково високий рівень обслуговування.

Надійно

Ми відповідаємо своїми грошима за збереження ваших товарів — повністю відшкодовуємо вартість у разі втрати або пошкодження з нашої вини.

Гарантуємо

Повернення виручки день-у-день за доплату, на наступний день — без комісій та платежів. Якщо не встигаємо — виплачуємо штраф за запізнення. Бажаєте перевірити?..

Технологічно

Ваші покупці отримають СМС-повідомлення з попередженням про час прибуття кур'єра — не потрібно чекати доставки весь день. А Ви отримаєте повідомлення про статус замовлення в кінці дня.

Просто

Для того, що б зробити замовлення — достатньо заповнити просту форму Замовленя прямо на нашому сайті та дочекатися підтвердження. Це набагато простіше, ніж ви думаєте!

Додаткові переваги

Доставка декількох зразків клієнту на вибір. Очікування під час примірки. Повернення товару кур'єром під час забору наступного замовлення. Це все — безкоштовно.

Що кажуть наші клієнти?

Сотрудничаем с этой курьерской службой уже пару месяцев, и негативных отзывов нет. Курьеры воспитаные, с операторами тоже приятно общатся. Заказы выполняют вовремя, отправляют отчет о том что доставили. Вообщем все супер:) Спасибо!Лена, магазин 'В кульке'
Очень довольна сотрудничеством. Всегда вовремя. Ни одной жалобы от клиента за время сотрудничества с Доброй Доставкой у нас не было. Доставляется и забирается всё, в оговоренное время. Деньги возвращаются всегда вовремя. Действительно, довольна сотрудничеством. Планирую и в дальнейшем сотрудничать с компанией.Татьяна, магазин 'Зоогородок'

Як зробити замовлення?..

Дуже легко!

  • Заповніть дуже коротку форму Замовленя та чекайте підтверждення нашого оператора;
  • Наш кур'єр приїде до вас в офіс або магазин за товаром для Вашого покупця
  • Прослідкуйте, що б пакет був гарно запакований та надайте нам додаткові інструкції, якщо це потрібно;
  • Оператори Доброї Доставки домовляться з покупцем про точний час доставки;
  • Покупець отримує своє замовлення — по Київу, у передмістя або по Україні;
  • Ви отримуєте свої гроші наступного дня на свою картку або просто в руки, якщо є наступне замовлення;
  • Якщо ми запізнилися з переводом хоч на годину — сплачуємо додатковий штраф до суми (див. наші Тарифи);
  • Ви робите нове замовлення!..